O nas

Agencja Reklamowa WebNext

istnieje na rynku od 2005 roku, jednak doświadczenie zbieraliśmy już wiele lat wcześniej. Jesteśmy silnie związani z miastem Kołobrzeg, gdzie mieszkamy i pracujemy. Doskonale znamy to miejsce i wiemy jakimi prawami się rządzi. Równie dobrze znamy okoliczne miejscowości. Działamy na terenie Ustronia Morskiego, Sianożęt, Koszalina, Grzybowa, Dźwirzyna, Trzebiatowa, Białogardu i okolic.

Nie jest dla nas przeszkodą współpracowanie z klientami z zagranicy, nawet na odległość, dlatego też  nasza firma posiada NIP UE: PL6711719705, jest także wpisana na listę Vatowców UE. Posiadamy szereg już zadowolonych klentów z obszarów Unii Europejskiej.

Zamiłowanie do projektowania i tworzenia stron internetowych zamieniliśmy na naszą profesję, którą wykonujemy z zaangażowaniem i prawdziwą przyjemnością.  Codziennie poznajemy nowe rozwiązania i możliwości, które rozwijają nas i pozwalają na tworzenie coraz to lepszych projektów.  Jako prężnie rozwijająca się firma nie poprzestaliśmy jedynie na stronach internetowych, zaczęliśmy się realizować w projektowaniu wizytówek czy ulotek. Później doszły również notesy, teczki, katalogi, reklama wielkoformatowa, a ostatnimi czasy litery przestrzenne bądź gadżety. Z roku na rok rozszerzaliśmy działalność, aby w coraz pełniejszym stopniu realizować swoją pasję.

Abstrahując od projektowania, musieliśmy też zadbać o kwestię bardziej przyziemne, związane z funkcjonowaniem storzonych przez nas projektów. Dlatego zajęliśmy się oferowaniem domen i hostingów, aby zapewnić kompleksową obsługę. Rozszerzając naszą ofertę zaczęliśmy organizować całe kampanie reklamowe zapewniając komplet usług, w tym copywriting, programowanie, design i promocję np. poprzez pozycjonowanie stron, kampanię Google AdWords. Kompleksowa obsługa Klienta to działania, które począwszy od domeny przez serwer, tworzenie stron internetowych aż do profesjonalnej kampanii reklamowej, mają na celu wypromowanie firmy Klienta.

Dlaczego my?


Jak można zauważyć naszą domeną jest „tworzenie“. Tworzymy reklamę,  tworzymy projekty, tworzymy strony, tworzymy portale, tworzymy sklepy, tworzymy pozycjonowanie, tworzymy animacje, tworzymy aktualizacje, tworzymy fotografię, a lista ta nadal się powiększa. Kluczem naszego sukcesu jest słowo „tworzymy“ oznaczające proces. W każdym z działów, proces ten oznacza inny nakład pracy, inne czynności, które łączy w jedną ciągłość. Ciągłe dążenie do doskonałości.

Zaufało nam wiele firm, które przyciągnęło nasze doświadczenie, profesjonalizm i kreatywność. Dzięki naszej elastyczności potrafimy się dostosować do Klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania. Każdy stworzony przez nas projekt jest unikalny, niepowtarzalny.

Podążając za najnowszymi trendami zaczęliśmy sprawdzać się w programowaniu iOS, czyli na urządzenia mobilne takie jak telefony iPhone oraz tablety iPad.

Szeroka oferta jest wyrazem naszej wszechstronności i chęci rozwoju. Kampania reklamowa musi posiadać odpowiednie zaplecze tak techniczne jak i ofertowe, Klient musi mieć możliwość wyboru odpowiednich narzędzi.

My oferujemy ich mnóstwo: strony www, portale internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, linki sponsorowane, wizytówki, ulotki, ulotki składane, plakaty, papier firmowy, koperty, katalogi, teczki, notesy, pocztówki, kalendarze, naklejki, banery reklamowe, potykacze, litery przestrzenne, gadżety takie jak długopisy, ołówki smycze, breloki, kubki, pendrive i wiele innych niestandardowych wykonań.

Jednym słowem pragniemy obslużyć Klienta kompleksowo, który tym samym oszczędzając czas i pieniądze zyska jeszcze więcej we własnym biznesie.

Więc jeśli jeszcze się wahasz, sprawdź jakie marki nam  zaufały i jak na tym wyszły.

Imponujące? Nie czekaj, dołącz do najlepszych!