Portale internetowe

Portale samoobsługowe to nic innego jak strony internetowe z możliwością edycji treści przez ich właściciela. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą mieć dostęp do edycji strony i samodzielnie dokonywać aktualizacji witryny. Edycja portalu opiera się na obsłudze edytora wizualnego, który z kolei swoją funkcjonalnością i narzędziami przypomina typowy edytor tekstowy np. Microsoft Word. Istnieje również możliwość dodania ciekawych opcji takich jak system komentarzy, tworzenie dynamicznych wpisów, prowadzenie bloga, tworzenie edytowalnej galerii czy integracja z portalami społecznościowymi. Jeśli chcesz mieć kontrolę nad stroną Twojej firmy, dokonywać dowolnych zmian treści, grafiki i informacji wybierz tę opcję. Gwarantujemy Twoje zadowolenie! Oferujemy Ci kilka pakietów, z których możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy. Uważasz, że przez skupianie się na funkcjonalności i ułatwianiu obsługi strony właścicielowi zapominamy o stronie graficznej? Sprawdź nasze realizacje i zobacz, że jak już wcześniej zapewnialiśmy, potrafimy połączyć te dwie części w jedną, spójną całość.

Portale internetowe

PORTAL STANDARD
Portal STANDARD zawiera podstawowe narzędzia i szatę graficzną dopasowaną do branży. Ilość zakładek dostosowana jest do Twoich potrzeb. Zapewniamy również samoobsługową galerię zdjęć, samodzielnie generującą miniaturki. Jeśli uważasz, że nie poradzisz sobie z obsługą portalu, nie martw się. Oferujemy ci 3-godzinny kurs. Pokażemy Ci, jak korzystać z dostępnych narzędzi i jak edytować treść i grafikę.

PORTAL MEDIUM
Portal MEDIUM oprócz narzędzi dostępnych w standardowej opcji zawiera również kilka dodatkowych funkcji. Oprócz indywidualnie dopasowanej ilości zakładek, 3-godzinnego kursu, samoobsługowej galerii zdjęć oferujemy dwie animacje flash, indywidualną szatę graficzną dostosowaną do Twoich oczekiwań. Dodatkowo do portalu tworzymy „wstęp“ (podstawowe intro lub stronę www) i podłączamy profesjonalne statystyki google analytics. Raz w miesiącu możesz otrzymywać raport statystyk, które pomogą Ci w podejmowaniu decyzji.

PORTAL MAX
Portal MAX został wprowadzony z myślą o firmach, które potrzebują większej ilości narzędzi i przestrzeni w Internecie. Dlatego w tym pakiecie kurs obsługi portalu trwa aż 5 godzin. Proponujemy Ci też przygotowanie specjalnych pakietów promocyjnych, 5 animacji flash, samoobsługową galerię zdjęć, podłączenie profesjonalnych statystyk google analytics oraz optymalizację całego portalu pod pozycjonowanie z przygotowaniem treści pozycjonerskich. Szata graficzna zostanie dostosowana do Twoich oczekiwań i potrzeb. Specjalnie dla Ciebie stworzymy „wstęp“ intro (do dziesięciu plików) lub stronę www (do pięciu zakładek). Pakiet MAX pozwala również na dodanie narzędzi takich jak księga gości, forum, statystyki, pobieranie plików i wiele innych. Tak jak w wersji MEDIUM, możliwe jest otrzymywanie raz w miesiącu raportu statystyk.

PORTAL EXCLUSIVE
Portal EXCLUSIVE posiada największą ilość narzędzi. Jest to odpowiedni pakiet dla najbardziej wymagających klientów. W tej opcji oferujemy Ci o wiele więcej możliwości niż w pozostałych pakietach. Szczegóły graficzne będą dopracowane do perfekcji i do specjalnych wymagań. Dodatkowo gwarantujemy 3 miesiące darmowego pozycjonowania na wybraną jedną frazę. Przeprowadzimy dla Ciebie kurs obsługi portalu trwający nawet do dziesięciu godzin.
To co wyróżnia portal w wersji EXCLUSIVE to dopracowane szczegóły, najwyższa jakość usług i dostępnych narzędzi. Jeśli chcesz żeby Twój portal wyróżniał się na tle konkurencji, a klienci wybierali właśnie Twoją firmę, wybierz pakiet EXCLUSIVE.

Przykładowe realizacje: