Pozycjonowanie witryn internetowych

Pojęcie pozycjonowania jest jeszcze dla wielu ludzi niezrozumiałe i obce. Jednak Ci którzy zgłębili tajniki pozycjonowania teraz znajdują się na szczycie popularności w swojej branży. Zastanawiałeś się dlaczego niektóre strony internetowe święcą sukcesy, a inne bardzo trudno jest znaleźć w gąszczu internetowym? My wiemy dlaczego i znamy sekret. Chętnie się nim z Tobą podzielimy.

Należy zaznaczyć iż, aby wypozycjonować stronę należy posiadać odpowiedni poziom wiedzy popartej doświadczeniem i znajomość skomplikowanych, ciągle zmieniających się algorytmów wyszukiwarek, które przyczynią się do polepszenia pozycji strony w wyszukiwarce. Przy działaniach tego rodzaju ważne jest, aby być uczciwym i nie stwarzać nienaturalnych dla danej strony warunków, gdyż grozi to pogorszeniem jej pozycji. W razie nieuczciwych praktyk strona może nawet zniknąć z wyników wyszukiwania. Często tak się dzieje, gdy za pozycjonowanie strony zabierają się osoby niekompetentne.

Do pracy nad pozycjonowaniem używamy technik w pełni naturalnych, dzięki temu witryny w naszych rękach są bezpieczne.
W dzisiejszych czasach, aby zaistnieć w internecie, nie wystarczy stworzyć witrynę internetową, należy ją wypozycjonować, aby miała szansę pokazać się użytkownikom w sieci. Promocja strony powinna być dla Firmy priorytetem, gdyż po co Twojej firmie witryna, której nikt nie odwiedza? Dzięki pozycjonowaniu zyskamy dla Ciebie nowych klientów, a Twoja strona będzie odwiedzana o wiele częściej, niż gdyby nie została poddana działaniom pozycjonerskim.

Zalety pozycjonowania:

 • Polepszenie konwersji na witrynie,
 • Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania,
 • Zwiększenie wartości witryny w Google – PageRank,
 • Zwiększenie oglądalności witryny,
 • Poprawienie atrakcyjności strony dla użytkowników,
 • Poprawienie błędów w kodzie strony,
 • Ułożenie kodu witryny pod wyszukiwanie.

 

OPTYMALIZACJA

Optymalizacja to metoda wyzanczania najlepszego rozwiązania. W przypadku stron internetowych zwraca się szczególną uwagę na optymalizację kodu i optymalizację treści.

Optymalizacja strony internetowej ma za zadanie dostosowanie treści oraz kodu pod kątem użytkowników, co jednoznacznie przekłada się na pozycję w wyszukiwarce.

Dzięki optymalizacji kodu zyskujemy na prędkości wyświetlenia się strony internetowej, sprawdzamy w specjalnych programach testujących walidację strony, dopasowujemy słowa kluczowe do treści na stronie i do pozycjonowania.

Wykonujemy również optymalizację treści na którą składa się:

 • Ustalenie hierarchii nagłówków znajdujących się na podstronach,
 • Odpowiednie zaznaczenie słów kluczowych,
 • Ustalenie gęstości występowania słów kluczowych,
 • dostosowanie przejrzystości i czytelności dla użytkownika.

Optymalizacja ma na celu polepszenie kodu strony oraz zawartości na stronie.
Zmiany przyczynią się do lepszego reagowania adresu strony internetowej na wyszukiwanie.

Optymalizujemy stronę również wtedy kiedy są zmiany w słowach kluczowych.

Dobrze przygotowana strona do pozycjonowania zyskuje na lepszej pozycji w wyszukiwarce, co za tym idzie, na niższych kosztach pozycjonowania.
Źle zoptymalizowana strona może w ogóle nie zareagować na pozycjonowanie, dlatego optymalizacja odgrywa kluczową rolę przy pozycjonowaniu.

Optymalizacja to początkowy element procesu jakim jest pozycjonowanie. Jest to baza na której dokonywane będą kolejne czynności zwiększające popularność Twojej witryny.