Programowanie

Oferujemy Tobie i Twojej firmie innowacyjną usługę, jaką jest programowanie na zlecenie w systemie iOS. Możesz mieć oprogramowanie dopasowane do konkretnych potrzeb, które będziesz mógł używać na swoich urządzeniach takich jak:

  • iPhone
  • iPad
  • iPod touch

Programy, które tworzymy są łatwe w użyciu, nie wymagają doszkalania w obsłudze. Do tworzenia naszych aplikacji wykorzystujemy najnowsze technologie wraz z profesjonalnym sprzętem. Kładziemy nacisk nie tylko na funkcjonalność, ale też i wygląd interfejsu. Dzięki znajmości zasad projektowania interfejsu zaletą naszych aplikacji jest pozytywny odbiór użytkownika (user experiance).

Każda aplikacja jest testowana na wszystkich urządzeniach działających w środowisku iOS.

W dzisiejszych czasach, kiedy popularność zyskały takie urządzenia jak smartfony czy tablety, praca może mieć charakter mobilny. Dzięki naszym aplikacjom zyskacie aplikacje, które usprawnią funkcjonowanie firmy. Wszystkie niezbędne programy będą zawsze w zasięgu ręki. Oferujemy programy użytkowe jak i aplikacje reklamowe. Istnieje możliwość ich publikacji w Appstore co może się również wiązać z dodatkowymi zarobkami za każdorazowe pobranie Twojej aplikacji.

soft bakery

Wszystkie aplikacje powstają dzięki współpracy z Soft Bakery. Jest to zespół programistów studentów Politechniki Poznańskiej, którzy doskonale znają i korzystają z urządzeń firmy Apple, co przekłada się na jakość tworzonych przez nich aplikacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tworzenia aplikacji, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Soft Bakery.

Na hasło „WebNext” otrzymają Państwo 10% zniżki na usługi programistyczne.

Oto dane kontaktowe:

Piotr Bernad: piotr@softbakery.net tel: +48 693 402 699

Czas realizacji jest ustalany indywidualnie, gdyż zależy od złożoności programu.