Sklepy internetowe

Sklepy internetowe to hit ostatnich czasów. Coraz częściej przenosimy swoją działalność do sieci, aby trafić do większej rzeszy klientów i wyjść na przeciw ich oczekiwaniom. Przy tworzeniu sklepu internetowego ważne jest, aby był łatwy w obsłudze i przejrzysty. Tylko wtedy będzie generował coraz większe zyski, zwiększając jednocześnie zadowolenie dobrze obsłużonych klientów. Od strony administracyjnej należy dobrze zsynchronizować przyjmowanie zleceń i ich realizację. Wszystko musi przebiegać sprawnie po to, aby klient jak najszybciej cieszył się z zakupionego produktu bądź usługi.

Coraz więcej firm nie wyobraża sobie funkcjonowania bez sklepu internetowego. Dlaczego? Bo to napędza całą spiralę biznesu zwiększając wielkość sprzedaży, a tym samym i zyski. Wyobraźmy sobie, że sprzedajemy nasze produkty nawet 24h/dobę!

Co z obsługą takiego sklepu? Jest ona banalnie prosta, a dla zupełnych nowicjuszy zapewniamy kursy, na których pokażemy jak zarządzać swoim sklepem internetowym.

Przekonaj się, że to dobra i szybka droga do rozwoju Twojej firmy! Tworzymy sklepy internetowe dla wielu klientów, którzy potwierdzają jakość najwyższej klasy oraz łatwość obsługi.

SKLEP STANDARD
Sklep w wersji standardowej to opcja dla Ciebie, jeśli jesteś właścicielem firmy z małym asortymentem. Zapewniamy Ci indywidualnie dopasowaną ilość zakładek, 2-godzinny kurs obsługi sklepu oraz w pełni samoobsługową galerię zdjęć, samodzielnie generującą miniatury. Szata graficzna będzie dopasowana do branży Twojej firmy. Na start dodamy do Twojego sklepu pięć produktów.

SKLEP MEDIUM
W sklepie MEDIUM, oprócz tego co zapewniamy w wersji standardowej, Szata graficzna będzie odpowiadała Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

SKLEP MAX
Sklep MAX to rozszerzona wersja poprzednich pakietów. Na samym początku dodajemy aż 100 produktów do Twojego sklepu, ponadto zajmiemy się optymalizacją całego sklepu pod pozycjonowanie wraz z przygotowaniem treści pozycjonerskich. W tym pakiecie istnieje również możliwość podłączenia dodatkowych narzędzi np. formularzy, księgę gości, forum, pobieranie plików itp. Kurs obsługi sklepu potrwa do czterech godzin, abyśmy mogli wyjaśnić Ci funkcjonowanie tej dużej ilości narzędzi. Uważasz, że potrzebujesz więcej opcji, które zwiększą ruch w Twoim sklepie internetowym? W takim razie pakiet Max jest dla Ciebie.

SKLEP EXCLUSIVE
Sklep EXCLUSIVE zapewnia największą ilość dostępnych narzędzi. Jeśli Twój sklep posiada wiele produktów bądź usług ta oferta może Cię zainteresować. Kurs obsługi tak zaawansowanego sklepu trwa do pięciu godzin. Nie martw się, po odbyciu kursu wszystko stanie się dla Ciebie jasne i w pełni będziesz mógł korzystać z możliwości jakie daje Ci sklep internetowy w wersji EXCLUSIVE. Oprócz narzędzi obecnych w pozostałych pakietach zapewniamy Ci trzy miesiące darmowego pozycjonowania na jedną wybraną frazę oraz opracowanie zakładek informacyjnych w sklepie. Specjalnie dla Ciebie opracujemy szablon prezentujący produkt. Jak Cię widzą tak Cię piszą, dlatego stworzyliśmy dla Ciebie kurs przygotowania profesjonalnego zdjęcia do sklepu.
Wiadomo, że każdy produkt trzeba umieć dobrze sprzedać, a nasi profesjonaliści pomogą Ci w tym, jeśli wybierzesz pakiet EXCLUSIVE.