Strony internetowe

Proces tworzenia stron to połączenie bezdusznego języka programowania z wizją strony internetowej, jej wyglądu i funkcjonalności. Etapy tworzenia stron www można podzielić na projektowanie strony, programowanie strony, hosting i domena.

1. Projektowanie strony:
Kierując się najnowszymi trendami ze świata designu, tworzymy projekt Twojej strony. Staramy się połączyć funkcjonalność z interesującą grafiką i chwytliwymi hasłami. Chętnie wykorzystamy Twoje pomysły i wizje, aby efekt zadowolił Ciebie i Twoich klientów.

2. Programowanie strony
Nasi informatycy zaprogramują projekt tak, aby wszystko sprawnie działało, a korzystanie ze strony było istną przyjemnością.

3. Hosting i Domena
Stworzenie strony internetowej to dopiero początek, aby zaistniała w internecie trzeba znaleźć jej tam miejsce. Takim miejscem jest właśnie serwer. Gdy już tam się znajdzie trzeba nadać jej nazwę, czyli domenę-adres, który użytkownicy będą wpisywać w swoich przeglądarkach internetowych.

Jak można zauważyć tworzenie stron jest pracochłonne i wymaga wielu umiejętności, dlatego oferujemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie.
Posiadamy szeroką gamę pakietów, z których możesz wybrać ten, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Ułatwimy Ci wybór dokonując porównania wszystkich dostępnych opcji.

STRONA MINI
Strona MINI to swoista internetowa wizytówka. Została ona wprowadzona do oferty w celu promowania posiadania własnych stron www. Jej pojemność wystarczy na zamieszczenie dostarczonych przez Ciebie, podstawowych treści i grafiki, które pozwolą na wstępną prezentację osoby bądź oferty firmy. Dzięki stosunkowo małemu nakładowi finansowemu, możesz zaistnieć w Internecie.

STRONA STANDARD
Strona STANDARD jest dla klientów ceniących funkcjonalność i przejrzystość. Dzięki czterem dostępnym zakładkom, można tak podzielić treść, aby strona była czytelna i przejrzysta. Proponujemy zakładki: o firmie, oferta, galeria i kontakt. W zakładce „kontakt“ istnieje możliwość zamieszczenia mapy dojazdowej, co ułatwi klientom zlokalizowanie Twojej firmy. W galerii możesz umieścić zdjęcia, które będzie można powiększać w animacji.

STRONA MEDIUM
Strona MEDIUM jest rozszerzeniem wersji standard. Jeśli potrzebujesz jeszcze większej przestrzeni skorzystaj właśnie z tej opcji. Do Twojej dyspozycji będą dodatkowo animacje flash i html5 oraz optymalizacja strony pod wyszukiwarki internetowe. Do kontaktu oprócz mapy dojazdowej dodany będzie formularz kontaktowy. Specjalnie dla Ciebie stworzymy unikalny i niepowtarzalny projekt. Istnieje możliwość rozbudowy podstron o dodatkowe elementy.

STRONA MAX
Strona MAX jest dla wymagających klientów, którzy oczekują zaawansowanych narzędzi do prowadzenia strony www. Tak rozbudowaną stronę należy odpowiednio wypromować, aby jej treść dotarła do jak największej liczby odbiorców. Proponujemy przygotowanie treści pozycjonerski i miesiąc pozycjonowania w pakiecie. Dzięki tym zabiegom Twoja strona będzie ukazywała się w wyszukiwarce google. Dla zwiększenia funkcjonalności strony udostępniamy dodatkowe skrypty takie jak: księga gości, forum, licznik, system statystyk. W galerii będziesz mógł zamieścić aż 100 zdjęć, a do tego istnieje możliwość dodania galerii samoobsługowej.

STRONA EXCLUSIVE
Strona EXCLUSIVE przeznaczona jest dla naszych najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższej klasy funkcji i narzędzi. Szata graficzna stworzona przez profesjonalnych grafików będzie odpowiadała najnowszym trendom. Idealne połączenie funkcjonalności i designu sprawi, że Twoja firma zyska wielu klientów, a Ty będziesz mógł umieszczać w internecie praktycznie nieogarniczoną ilość informacji- wszystko to z korzyścią dla Ciebie i Twojej firmy. Tak rozbudowaną stronę należy odpowiednio wypromować, aby jej treść dotarła do jak największej liczby odbiorców. Proponujemy przygotowanie treści pozycjonerskich i miesiąc pozycjonowania w pakiecie. Dzięki tym zabiegom Twoja strona będzie ukazywała się w wyszukiwarce google. Dla zwiększenia funkcjonalności strony udostępniamy dodatkowe skrypty takie jak: księga gości, forum, licznik, system statystyk. Istnieje możliwość dodania galerii samoobsługowej. Strona EXCLUSIVE jest wyceniana indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb.

Przykładowe realizacje: